Proč zvolit servis SMAŽÍK

SMAŽÍK s.r.o. je autorizovaným servisem značek JEEP, Fiat, Opel, Mitsubishi a MG.

                    

PROČ VYUŽÍVAT AUTORIZOVANÝ SERVIS?

Aby váš vůz dlouho dobře fungoval, spoléháme se výhradně na originální díly Fiat, Jeep Opel, Mitsubishi a MG a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. U nás se staráme nejen o váš vůz, ale staráme se i o vás – našeho zákazníka. Využívat poprodejní služby u autorizovaného dealera SMAŽÍK znamená, že získáte profesionální servis za plně konkurenceschopnou cenu dle vašeho očekávání. A pro váš vůz to představuje radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou zůstatkovou hodnotu ojetého vozu. Na prováděné opravy se poskytuje záruka 24 měsíců na použité náhradní díly a 12 měsíců na provedenou práci.

SERVIS NA MÍRU PRO VÁS

Nabídka našeho autorizovaného servisů zahrnuje komplexní služby, které váš vůz potřebuje. Kdykoliv se objednáte na našem webu v aplikaci Online Servis, naši technici si s vámi domluví přesný čas, který vám vyhovuje. I díky Online Servisu nebudete muset zbytečně čekat a vše proběhne hladce a podle vašich představ. V případě potřeby je samozřejmostí také nabídka náhradního vozu za velmi výhodných podmínek, který zajistí vaši další mobilitu.

VYŠKOLENÝ TÝM

Aby byla zajištěna nejkvalitnější údržba vašeho vozu, naši mechanici a technici se pravidelně účastní technických školení od výrobce týkajících se nejnovějších servisních postupů a technologií. Pravidelně investujeme do speciálních přípravků a diagnostického vybavení a díky sofistikovaným technickým informačním systémům Fiat, Jeep, Opel, MG a Mitsubishi vám tak poskytujeme ještě lepší služby. Máme přístup k TECHNICKÉ POMOCI VÝROBCE, který nám pomáhá v problematických případech. Zkušenosti jsou založeny na tisících případů v celé zemi, resp. v celé Evropě.

NOVÉ ŠKOLÍCÍ CENTRUM

Školící centrum automobilek FIAT, JEEP OPEL, MG a MITSUBISHI díky svému nejmodernějšímu vybavení nejen demonstruje svoji schopnost zajistit kvalitní zázemí pro servisní techniky, ale současně už připravilo hotové pracovníky, kteří mohou reagovat na požadavky rozrůstající se rodiny majitelů nových vozů.

DÍLY, KAPALINY, MAZIVA

Používáme originální díly doporučené výrobcem (importérem). Neoriginální díly mohou být levnější, ale také méně odolné, méně funkční, protože nebyly vyvíjeny a testovány výrobcem. Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že Váš vůz byl opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů, dovezených z třetích zemí. Používáme prvotřídní maziva, kapaliny a chladící média, protože levné, nekvalitní oleje mohou způsobit předčasné opotřebení a poškození vozu. Likvidaci odpadů (olejů, kapalin, baterií, kovů) provádíme ekologickým způsobem.

JASNÉ CENY

Pro každý servisní zásah je výrobcem FIAT, JEEP OPEL, MG a MITSUBISHI stanovený normovaný čas. Váš technik vás bude dopředu informovat o ceně opravy, včetně cen za díly a provozní náplně tak, aby předešel vašemu překvapení. Neprovedeme žádnou práci, kterou byste předem neodsouhlasili. Po provedeném servisu se kromě podrobné zprávy také dozvíte o případné údržbě, která by mohla být potřebná v budoucnosti. HODNOTA VAŠEHO AUTA je podstatně vyšší, pokud je servisováno u nás, autorizovaného opravce, má servisní historii a vyplněnou servisní knížku.

ADAPTIVNÍ TEMPOMAT, KAMERY S POHLEDEM 360º, ELEKTRONICKÁ BRZDA, …

Jen v autorizovaném servisu disponujeme speciálními přípravky pro správnou kalibraci radarů a kamer našich bezpečnostních systémů. V dnešní době, kdy je vše řízeno elektronikou (například elektronická parkovací brzda), není jednoduché ani vyměnit brzdové destičky na zadních kolech bez příslušných postupů a diagnostiky, kterou je náš autorizovaný servis vybaven. Pokud na vašem voze provádíme výměnu jakéhokoliv dílu, který vyžaduje dodatečnou kalibraci / nastavení, naši odborně vyškolení technici provedou vždy také kalibrace souvisejících dílů pomocí speciálních přípravků, které mají k dispozici pro tyto účely. Toto se týká například výměny čelního skla, která vyžaduje kalibraci kamer umístěných za čelním sklem, nebo také výměny poškozeného nárazníku (předního / zadního), která vyžaduje následnou kalibraci radarových snímačů umístěných pod nárazníkem.

Objednávka do servisu