O nás

Zakladatelem firmy Smažík byl Jaroslav Smažík, známá postava ještě československého motorismu, aktivní jezdec a známý funkcionář Autoklubu Republiky Československé. Ten přivedl k motorismu svého syna Petra a ten následně zase svého syna. Ze zásadních úspěchů Jaroslava Smažíka lze jmenovat alespoň tři. Po stránce jezdecké byl vítězem nejslavnějšího mezinárodního závodu Tisíce mil československých v roce 1935 na voze Bugatti s partnerem panem Kubíčkem. Současně po stránce obchodní byl prodejcem automobilů a již před válkou zajišťoval zastoupení vozů značky FIAT a současně dodával na náš trh závodní automobily značky Cisitalia, což byl „takový" sportovní oddíl firmy Fiat. Současně pak pracoval po válce jako místopředseda Autoklubu Republiky Československé. Byl jedním z těch, kteří vyprovázeli na slavné cestě po světě známou cestovatelskou dvojici Zikmund a Hanzelka. Čili firma dnes navazuje na Jaroslavův kontakt a vztah ke značce Fiat.

Nový začátek po roce 1989

Současná firma začala ve skromných podmínkách po devětaosmdesátém roce. „Znovuzrodil“ ji syn Jaroslava, Petr. Sám jezdil závodně, byl členem Autoklubu Bílá labuť a členem svazu závodníků veteránů. Bohužel nepřišla žádná restituce, ale firma musela začít od začátku. To bylo 1.1.1991, v roce 1993 byla otevřena první skromná podoba nynějšího areálu, který v současné době disponuje vším, co patří k velkému autocentru. Postupně se ujal vedení Pavel, třetí z generace Smažíků. O tom, že si vede neméně dobře jako jeho předchůdci svědčí fakt, že otevřel nový moderní areál ve Velkém Přítočně navazující na ulici Unhošťskou – Kladno.

Od roku 2004 se vedení ujal Pavel z třetí generace Smažíků. O tom, že si vede neméně dobře  jako jeho předchůdci svědčí fakt, že nyní pro Vás otevíráme nový moderní areál ve Velkém Přítočně navazující na ulici Unhošťskou – Kladno.

V nových prostorách Vám široké portfolio značek FIATFIAT PROFESSIONALMITSUBISHI, MG  a OPEL.

Široká nabídka vozů – vybere si každý

Přijďte vyzkoušet městské vozy Fiat Panda, 500, elektrickou 500e, MPV Fiat 500L, crossover 500X nebo rodinný vůz Tipo (Sedan, Hatchback, Kombi). Potřebujete pro svou firmu užitkový vůz? Jsme připraveni Vám nabídnout největší skladové zásoby vozů Fiat Professional – Nové Ducato, Nové elektrické eDucato, Fiat Doblo nebo Fiorino.

Stále jste si nevybrali? Tak co vyzkoušet některý z vyhlášených japonských vozů od Mitsubishi Motors? Přijďte se svést modely Eclipse Cross PHEV nebo městský vůz SpaceStar.

Jste-li věrni značce OPEL, pak CORSAASTRACROSSLAND,  MOKKA, GRANDLAND, INSIGNIA a nebo nová ZAFIRA LIFE Vás určitě zaujmou svým designem a kvalitním německým zpracováním. Nejen živnostníci a firmy mohou vybírat z nabídky užitkových vozidel Opel – COMBO, VIVARO nebo MOVANO budou těmi pravými pomocníky, které Vás vždy dopraví bezpečně i s Vaším nákladem.

Pro ty jejichž životním stylem je dobrodružství nebo využijí jedny z nejschopnějších terénních vozů na trhu nabízíme vozy JEEP RENEGADE, COMPASS, GRAND CHEROKEE, WRANGLER nebo GLADIATOR.

Nově Vám v našem salonu nabídneme vozidla značky MG. Crossover MG ZS Vás zaujme nejen příznivou cenou, ale také komfortem a skvělou výbavou. Nebo máte raději moderní a ekologické plug-in hybridní vozy? Právě pro Vás je zde prostorné a pohodlné MG EHS s celkovým výkonem 258k.

Autobazar

Potřebujete kvalitní vůz, ale nechcete investovat do nového? Vyzkoušejte vozy z našeho autobazaru, registrované v ČR, které procházejí celkovou kontrolou před prodejem. Zároveň nabízíme širokou nabídku ojetých a referenčních vozů Fiat v ČR. Ve spolupráci s partnerem CEBIA prověřujeme historii všech vozidel dle VIN, kontrolu najetých km, kontrolu poškození, výbavy, skutečného roku výroby. Zároveň všechna naše vozidla kontrolujeme zda nejsou zatížena leasingem či spotřebitelským úvěrem, nebo zda nejsou odcizena či odepsána. V rámci přípravy k prodeji naše vozy prochází čištícím, mycím a dezinfekčním procesem. Důsledně dodržujeme hygienická nařízení, interiéry vozidel desinfikujeme ozonem.

Servis

Určitě nezapomínáme ani na servis. Můžete u nás najít veškeré vybavení včetně diagnostického zařízení, emisního měření, digitální geometrie, pneuservisu, plnění a čištění klimatizací, atd. lakovna je vybavena boxem i na užitkové vozy a v klempírně disponujeme rovnacím rámem „Celleta“. Samozřejmostí je myčka resp. ruční mytí.