Kariéra

Níže naleznete aktuální výpis volných pozic:

ÚČETNÍ – POKLADNÍ

Místo pracoviště:

Velké Přítočno 317, Kladno - Velké Přítočno

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu:

Pracovní smlouva

Co budete dělat ?

 Pořizování a účtování došlých faktur

 Příkazy k úhradě

 Účtování části vydaných faktur

 Zápočty

 Sledování saldokonta

 Příprava dokladů pro hlavní účetní a spolupráce s ní

 Občasná fakturace

 Vedení pokladny CZK a pořizování pokladních dokladů

 Podklady k silniční dani

 Přiznání k silniční dani

 Co od vás očekáváme ?

 Středoškolské vzdělání s maturitou (není podmínkou ekonomické vzdělání)

kušenost na podobné pozici alespoň 3 roky

 Znalost podvojného účetnictví, stačí základy

 Zkušenost s přípravou a provedením  Přiznání k silniční dani vítána, není podmínkou.

Co nabízíme ?

Měsíční hrubou mzdu od 28.000,- Kč do 30.000,- Kč podle zkušeností

 Měsíční osobní ohodnocení po zkušební době

 HPP na dobu neurčitou

 Stravenky 80 Kč na den

 20 dnů dovolené na rok

 Sick days 4 dny po zkušební době

 V případě zájmu zašlete Váš životopis na jobs@smazikkladno.cz

PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ

Informace o pozici:

POPIS POZICE

Máte v sobě obchodního ducha a hledáte perspektivní práci ve stabilní společnosti? Jste týmový hráč a člověk orientovaný na výsledek? Baví vás auta a práce s lidmi?  Pak možná hledáme právě VÁS!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Budete komplexně zodpovídat za prodej nových a zánovních vozů

  • Budete komunikovat s dodavateli, leasingovými společnostmi a vyhledávat obchodní příležitosti

  • Poskytovat zákaznický servis - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů

  • Aktivně spolupracovat s obchodním týmem prodejců nových vozů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod

  • Zájem o automobily

  • Komunikativnost, spolehlivost a zodpovědnost

  • Řidičský průkaz skupiny B

CO NABÍZÍME?

  • Měsíční mzdu odpovídající pozici s motivací na prodejních a osobních výsledcích

  • Práci ve stabilní a perspektivní společnosti

  • HPP na dobu neurčitou

  • Přátelský a dynamický kolektiv

  • Služební telefon, příspěvky na stravování

  • Po zapracování služební vozidlo

V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete Váš CV a my se Vám obratem ozveme.

Email: jobs@smazikkladno.cz

KAROSÁŘ, LAKÝRNÍK, AUTOMECHANIK

Informace o pozicích:

Požadujeme:

* Vyučen v oboru / případně dlouhodobější praxe

* Ochota a vstřícnost

* Aktivní přístup ke vzdělávacím programům

Nabízíme:

* Nadstandardní platové ohodnocení s progresivní motivací

* Kvalitní zázemí

* Podpora při rozšiřování kvalifikace

* Stravenky, dovolená navíc

Životopisy zasílejte na jobs@smazikkladno.cz

Kontakty

Kontakty

Provozovna:

SMAŽÍK s.r.o.
Velké Přítočno 317
273 51 Velké Přítočno

GPS souřadnice:
50.1220547N, 14.1288067E

Více kontaktů KLADNO zde.

Fakturační adresa:

Slánská 111
272 01 Kladno

Aktuality

08. 10. 2019

NOVÉ MITSUBISHI ASX JIŽ U NÁS V KLADNĚ

Nové Mitsubishi ASX již k vidění i svezení u nás v Kladně.

Více informací
16. 09. 2019

PODZIMNÍ VÝPRODEJ

V rámci podzimního výprodeje nových i ojetých vozů všech značek, padají ceny jako listí ze stromů!! Přijďte si vybrát z více než 200 skladových vozů!

Tešíme se na vás!!

12. 09. 2019

Fiat Ducato valník s plachtou 8 palet - POSLEDNÍ VŮZ BEZ AD BLUE

Využijte jedinečné nabídky posledního skladového vozu FIAT DUCATO KABINA L4 s motorem 2,3 MJET 180 EURO 6b (bez AD BLUE) s valníkovou nástavbou na 8 palet.

CENOVÉ ZVÝHODNĚNÍ VÍCE NEŽ 200.000,-KČ BEZ DPH